.

.

Xuulan Xianglaa-Рутер малку, 1PCS Прст Заеднички Лепак Мелење Машина Покрена Панел V Заеднички Рутер 8мм месо тело Битови за Дрво Tenon Дограма, (Сечење на Работ Должина : 8x55mm)

Xuulan Xianglaa-Рутер малку, 1PCS Прст Заеднички Лепак Мелење Машина Покрена Панел V Заеднички Рутер 8мм месо

DEN 660.00

Пристапност
Во достапна форма

Сосема нов и висок квалитет.Цврст челик, прекалени тела со анти провизиите дизајн.Build-up &отпорни на топлина Тефлон.Топлина-отпорни слој печење за да се спречи акумулација на дрво чипови, смола и асфалт.Карбид Падна, Микро зрна одделение обезбедува зголемена сила и голема отпорност.Спецификации : Предмет : 8 MM месо тело Рутер Bit Material : 45# steel Carbide совет : YG6 XShank Дијаметар : 8 MMBalance : +/- .003" tolerance Body : Цврсти Појачани Steel Blade : Индустриски одделение микро зрна carbide Cutter : CNC земјата до 600 ронки, огледало-како finish Features : Сосема нов и висок квалитет .Со користење на рачно производство на фиока или други машини.Индустриски квалитет рутер битови .Цврст челик, прекалени тела со анти провизиите дизајн.Build-up &отпорни на топлина Тефлон.Кука &Стриже Агли : Висок кука &стриже агли allow Cutters за парче без проблеми во парк за производство на чиста, splinter слободни.Имајќи : Целосно затворен &подмачкано.Пакет содржи : 1 X Прст Заеднички Рутер Малку.

Главните карактеристики

Избор на клиент