.

.

Kizut C1Q-W40A 545081848 Carburetor за Husquvarna 128LD 128L 128C 128CD 128LDX 128R 128RJ 128DJX String Тример Zama Хидрати Воздух Филтер за Гориво Линија на Филтерот за Заптивка Четка Машина

Kizut C1Q-W40A 545081848 Carburetor за Husquvarna 128LD 128L 128C 128CD 128LDX 128R 128RJ 128DJX String Тример

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Се вклопува Husquvarna Плевел Јаде 128 C 128 CD 128 L 128 LD 128 LDX 128 R 128 RJ 128 DJX тример brushcutter.Го заменува дел број C1 Q-W40 A 545081848 545130001. Се вклопува Занатски 358792030 358792031 358792032 358792033 string trimmers.Пакет содржи : 1x carburetor, 2x филтри за воздух, 2x дихтунзи, 4x буквар светилки, 2x филтри за гориво, 1x искра приклучокот, 2x 2feet гориво линии, 1x carburetor прилагодување алатка.Ве молиме проверете слики внимателно пред купување.

Главните карактеристики

Избор на клиент