.

.

Brixton Весли Packable Fedora

Brixton Весли Packable Fedora

DEN 846.00

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% ВОЛНА ПОЧУВСТВУВА 5% КОЖА.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само. 7cm/2. 75" Гребенот.Packable се чувствува. 100% вистински кожа бенд.Метал-лого pin.Чисти, Класичен Дизајн.Една недовршена медиум-гребенот packable чувствува fedora со кожа бенд.

Главните карактеристики

Избор на клиент