.

.

HollyHOME Модерна Круг Гнездење од Страна на Маса Поставена на 2, Дрво Кафе и Снек Крајот на Маса со Метална Рамка, Акцентот Чај Маса за во Дневна Соба, (Г) 27.56 x(H) 17.72, (Г) 19.69 x

HollyHOME Модерна Круг Гнездење од Страна на Маса Поставена на 2, Дрво Кафе и Снек Крајот на Маса со Метална

DEN 2279.76

Пристапност
Во достапна форма

Вгнездување на маса може да се користи одделно, со цел да биде повеќе практични,или стави заедно за простор за заштеда на енергија,тоа е погоден за компактен простор.На метал дизајн на рамка на вгнездување на табелата може да си дозволи тешки предмети,совршен за ставање вазни,принтери,книги,па табела е идеален како трпезариска маса,кафе на маса,чај маса и така натаму.На дрвена маса врвот е покриен со пвц материјал,површината е мазна,и на допир е удобно.Десктопот е водоотпорен и dirtproof,лесен за чистење.Елегантен дизајн и мазни линии компатибилен и со било која од вашите мебел да се направи разлика во вашето семејство.Може да биде брзо собрани во неколку минути.Големина : 27.56" | Боја : Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент