.

.

Змеј Прозорец Милениче Вратата Медиум Двојно Размавта Бела Големина J (46 - 49)

Змеј Прозорец Милениче Вратата Медиум Двојно Размавта Бела Големина J (46 - 49)

DEN 5279.76

Пристапност
Во достапна форма

ЦЕНА-ЕФИКАСЕН, Со квалитетни материјали и се чувствувате инженеринг, Змеј Милениче Вратата за Хоризонтална Windows за да ви даде трајно решение на економска цена.ЛЕСНИ РАЗМАВТА; Со светлина полиолефин размавта, змевот е лесно за мачки и мали кучиња да учат и да ги користат; им даде на вашите миленици слобода да доаѓаат и си одат без вашата помош за да се заштеди време и пари.АЛАТКАТА-БЕСПЛАТНО ИНСТАЛАЦИЈА; змеј панел има пролет-натоварени горниот панел, ви дава брз инсталација во записникот и приспособување на висина на дршката опсег за повеќето било стандардна висина на прозорецот рамка.ПОДОБРЕНА ИЗОЛАЦИЈА; две-парче размавта дизајн во комбинација со двојно размавта опција ефикасно двојки изолација вредност во споредба со слични флексибилни винил клапи.ЗДРАВ И ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА; Со трајни алуминиумска рамка, која доаѓа во црн или бел, не треба да избере меѓу естетика и комунални услуги; со Змеј прозорец милениче врата, можете да ги имаат и двете.Големина : Размавта Големина : Медиум, Window Height : 46" - 49" | Боја : Бела.

Главните карактеристики

Избор на клиент