.

.

Glitzhome 68.25 Инчен Дрвени Слободни Стои Складирање Кабинет со Двојно Стакло Врати Бања Кабинет Spacesaver Сива

Glitzhome 68.25 Инчен Дрвени Слободни Стои Складирање Кабинет со Двојно Стакло Врати Бања Кабинет Spacesaver

DEN 1807.68

Пристапност
Во достапна форма

【СИГУРЕН КВАЛИТЕТ】 Направени од премиум МДФ (P2 одделение), кој ветува долготрајна употреба; еколошки лакирана површина се чувствува мазна на допир.Мерки 24"L*7.5"W*68.25"H да се обезбедат достапни за складирање без преземањето премногу простор во вашата бања или други простор на вашиот дом. 【СТИЛСКИ БАЊА КАБИНЕТ】 Карактеристики круна моделирани врвот, 2 калено стакло врати акцентирани со полумесечестите paneled дизајн и beveled калапи со сатен никел-заврши копчиња, и 2 пониски отворена полица нуди простор за чување често се користи објектот. 【ФУНКЦИОНАЛНА & ЕСТЕТСКИ】 Изгледа домот и око-catcher во вашата бања, тоа служи не само како парче мебел, но исто така и како декорација во домот. 【ПРОСТОР SAVER】 Ова дрво бања организатор е навистина голем простор saver за чување на ролна хартија, парфеми, свеќи крпи и повеќе, и создава дополнителен простор за складирање во вашата бања, удобно се вклопуваат повеќето тоалет поставување. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】 Лесно, чекор-по-чекор инструкции и сите на хардвер потребни за инсталација се вклучени за брз собранието.

Главните карактеристики

Избор на клиент