.

.

XJJZS Бања Калено Стакло Рамка Ѕид-Монтирани Правоаголни, Полиран Хром Заграда, од не ' Рѓосувачки Челик Огледало Пред Рамка (Големина : 55cm)

XJJZS Бања Калено Стакло Рамка Ѕид-Монтирани Правоаголни, Полиран Хром Заграда, од не ' Рѓосувачки Челик Огледало

DEN 9947.76

Пристапност
Во достапна форма

Mutifuction се Прикаже Полици : се Направени од издржлив солидна нерѓосувачки челик материјал се осигурува дека оваа крпа решетката може да се користат за долги периоди без да се оштети.Тоа е голем вчитување капацитет водоотпорен и rustproof.Тоа е многу погоден за влажни средини.Екстра-дебелина темпериран стакло (јасно) : Безбедна употреба & дете-пријателски.Кога скршена, се урива во мали гранули парчиња наместо splintering во грапав парчиња како плоча стакло го прави, помалку веројатно да предизвика повреда.Доволно простор : Доволно простор за складирање и организирање на миење материјали, кујна gadget, декорација предмети, итн.што вашиот дом изгледа помалку преполни.Одлично решение за уредно пар погодност со стилски екранот.Лесен за инсталација : модерниот ѕид полици вклучува хардвер монтажа комплет.Само поправам со завртки се обезбедени, и овие ѕид полиците се подготвени да се облекуваат вашиот дом и животни средини.Задоволство гаранција : Ако има било какви проблеми кои не се задоволителни за вас, ве молиме контактирајте со нас веднаш и нашите пријателски услуги на клиентите тим ќе работиме напорно за да се стави насмевка се врати на вашето лице.Име на производ : Мултифункционален бања shelf Main материјал : не 'рѓосувачки челик, glass Product големина : Функција : Функција : отпорни на Корозија и' рѓа превенција,долготрајни,силен и здрав.Применливи сцена : бања, комунални соба, дневна соба, градинка, кујна, идеални за чување во бањата агол.Пакет се Вклучени : 1x бања shelf Note : Украси не се included Drilling со screws Pls марк позицијата на дупки на ѕидот.Вежба дупки во позицијата која ја обележано, па допрете го пластични проширување завртка во дупка, така што тоа е паралелна на ѕидот.Стави на бањата полица и завртка круг скок во проширувањето гром и ги стегаат за да се обезбеди база.Монтажа на проширување ореви првиот, тогаш завртка декоративни ореви.Пакет се Вклучени : 1* полица.

Главните карактеристики

Избор на клиент