.

.

9 Парчиња Кавер-Print Stencils Маскирна Сликарство Шаблони за Обновливи Трева Шема Stencils Зелена Кавер-DIY Stencils за Scrapbooking Слика на Дрво Занаети (7.9 x 7.9 Инчен)

9 Парчиња Кавер-Print Stencils Маскирна Сликарство Шаблони за Обновливи Трева Шема Stencils Зелена Кавер-DIY

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакет содржина : ќе добиете 9 парчиња 20 x 20 см/ 7.9 x 7.9 инчен кавер-print stencils во нашиот пакет, тие се дизајнирани со различни кавер-и трева модели, доволни количини и различни модели ќе ги задоволи вашите различни потреби.Впечатлив дизајн : нашата маскирна сликарство шаблони се дизајнирани со различни модели, како што се зелените маскирна, трева шема и повеќе, можете да ги користите за да ги красат многу места каде што сакате.Сигурен за користење : на обновливи трева шема stencils се направени од ПЕТ материјал, обновливи и не е лесно да се скрши или да се деформира, можете да ги користите за долго време, се изедначи површината ви овозможува да се чистат лесно.Повеќенаменски : "нашата зелена кавер-DIY stencils се погоден за дрво, занаети, сликарство, домашна градина декорација, можете да го користите акрилни бои, воздух прскање, мала четка за сликање на кат, ѕид, маса, кабинет, перница, торба и други објекти што сакате, да ви донесе многу забава.Лесен за користење : вие само треба да се одржи оваа кавер-сликарство матрицата на рамна и чиста површина, а потоа користете четка или пенкало да се наслика дизајни на објектите што сакате да ги красат, тогаш можете да кора исклучите вашиот шаблон и да добиете вашиот занает, практично да работат.Едноставен за носење и чување на : Нашата кавер-печатење на матрицата со соодветна големина е лесно да се носат и продавница, не заземаат премногу простор, можете да го користите да се создаде персоналните дома украси од вашата фантазија.Испрати до другите : Нашиот камп сликарство дефиниција е добра алатка за да бидете DIY занаети или ѕидни декорации, можете да го подготвите за вашите пријатели, членови од семејството, роднините, колегите, учениците и сите други кои се DIY љубовници како подарок.Карактеристики : Материјал : ПЕТ Големина : околу 20 x 20 см/ 7.9 x 7.9 инчен Боја : како на сликата покажува Стил : кавер-и трева модели Пакетот вклучува : 9 x Кавер-print stencils Забелешка : ве Молиме овозможи мала големина грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлики поради различни прикази.

Главните карактеристики

Избор на клиент