.

.

SIMPLIHOME Lomond 43 инчен Широк Правоаголник Складирање Отоманската Клупата со Отвори на Дното и Подигнете го Горниот во Tanners Браун Tufted подложка за нозе Столче, Faux Кожа за Д

SIMPLIHOME Lomond 43 инчен Широк Правоаголник Складирање Отоманската Клупата со Отвори на Дното и Подигнете

DEN 1341.60

Пристапност
Во достапна форма

ДИМЕНЗИИ : 43.3"W x 19.8"D x 18"H. РАКА ИЗГРАДЕНА со користење цврсто дрво, конструиран шумата и тапациран во трајни Полноќ Црна Faux Кожа.ГОЛЕМИ ВНАТРЕШНИ работи ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ со лифт врвот и отворен slat долната полица.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ отоманската може да се користи во спалната соба, дневна соба, family room, ходникот како entryway клупата, нога столче, акцентот на мебел, или да обезбедуваат дополнителна седи.Дизајн карактеристики tufted врвот, ноктите на главата намали и цврсто дрво врамени отоманската база.Безбедност на децата зглоб за да се спречи капак треснувајќи.Едноставна монтажа.Напори се направени за да се репродуцира точни бои, варијации во бојата можат да настанат поради монитор и фотографија.Во Simpli Дома ние веруваме во создавање на одлични, висок квалитет на производите направени од најдобрите материјали по прифатлива цена.Секој еден од нашите производи доаѓаат со 1 година гаранција и лесно се враќа ако не сте задоволни.Боја : Tanners Браун На Lomond Правоаголна Складирање Отоманската Клупата карактеристики tufted детали, ноктите на главата трим и отворен slat дното површина.Голем внатрешни работи простор за складирање се наоѓа под шарки капак.Единицата се направени од издржлив Crimson Црвено Faux Кожа и е екстра силен и здрав.Дали вие го користите овој Отоманската Клупата во вашиот entryway, дневна соба, family room, подрум или спална соба, овој практични привлечни отоманската доаѓа во различни бои и тапациран опции.

Главните карактеристики

Избор на клиент