.

.

Замена на Екранот и Секачи За Ремингтон MicroScreen 3 TCT MS3-1000, MS3-1700, MS3-2000, MS3-2700

Замена на Екранот и Секачи За Ремингтон MicroScreen 3 TCT MS3-1000, MS3-1700, MS3-2000, MS3-2700

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

✧ 100% Сосема нов и висок квалитет. ✧ Одговара за Ремингтон Micro Screen 3 TCT MS3-1000, MS3-2000, MS3-3000, MS3-4000. ✧ Одговара на сите MS3 Модели : MS3-1000, MS3-1700, MS3-2000, MS3-2700, MS3-3000, MS3-3500, MS3-3700, MS3-4000, MS3-4500, MS3-4700, MS3-0004, RS8503, RS8966, RS8986, RS8943. ✧ Flexing екрани се прилагоди на лицето контури; повеќе ножеви за брзо, непречено се избричат. ✧ Пакет, вклучувајќи : 1 X Замена на Екранот и Машина во собата.Одговара за сите MS3 Модели : MS3-1000, MS3-1700, MS3-2000, MS3-2700, MS3-3000, MS3-3500, MS3-3700, MS3-4000, MS3-4500, MS3-4700, MS3-0004, RS8503, RS8966, RS8986, RS8943.

Главните карактеристики

Избор на клиент