.

.

LOKiVE 20Pcs Божиќ Stencils Дефиниција,Божиќ Прозорец Stencils Зима Stencils Божиќ Stencils Дедо Stencils Обновливи Пластични Занает за Честитки Вратата на Подот, Ѕидот DIY Цртање Сликарство

LOKiVE 20Pcs Божиќ Stencils Дефиниција,Божиќ Прозорец Stencils Зима Stencils Божиќ Stencils Дедо Stencils Обновливи

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ - 20 парчиња на Божиќ обновливи пластични stencils во различни модели, соодветно количество на нашите цртање матрицата дефиниција може да се сретнат разни потреби.ГОЛЕМИНА - Секој Божиќ матрицата мерки 5 x 5 инчен/13 х 13 см, компактен и пренослив, лесно може да се применуваат на честитки, коверти, windows, камин, чорапи, подарок кутии, итн.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Овие мали обновливи Божиќ stencils се направени од пластика, не-токсични и без мирис, безбедно и издржливи, која може да се примени постојано после миење и е лесен за складирање; покрај тоа, нивните рабови се тапи, и децата може да се користи безбедно.БОЖИЌ ЕЛЕМЕНТИ - обрасци на нашата stencils функција многу Божиќ елементи како што се Божиќ дрво, ирваси, снегулка, Дедо Мраз, на Божиќ топки, jingle bells, nativity сцена, итн.Може да го додадете pop на Божиќ атмосфера во вашиот дом.ШИРОК АПЛИКАЦИИ - Можете да spary, четка или нерешено на матрицата за да создаде свој Божиќ модел од страна на списанието излет пенкала, графити спреј лименки) или сликарски четки.Нашите stencils може да се користи на било кој објект е површината како и ѕидовите, подот, платно, шишиња, челици, шуми, итн.Совршен Божиќ подароци за вашите пријатели, семејство и деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент