.

.

Mechanix Носат: FastFit Coyote Тактички Работа Ракавици (Големи, Coyote)

Mechanix Носат: FastFit Coyote Тактички Работа Ракавици (Големи, Coyote)

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Форма-фитинг Trek Dry обезбедува evaporative ладење во областа.Се водат еластична ракави обезбеди безбедна одговара на вашиот зглоб. 0.6 mm синтетички кожа дланка материјал обезбедува високо-умешност заштита.Целосно екран осетлив на допир способен дланка технологија држи сте поврзани.Машина перат.Големина На : Големи | Боја : Кафена.

Главните карактеристики

Избор на клиент