.

.

Фан Misting Комплет за DIY Кул Патио со 32.8 FT(10M) Misting Линија & 5 Отстранлив Месинг Млазници Поцинкуван Солидна Месинг Адаптер Погоден,се Поврзува на Било Отворено Фан Misters з

Фан Misting Комплет за DIY Кул Патио со 32.8 FT(10M) Misting Линија & 5 Отстранлив Месинг Млазници Поцинкуван

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

❄Пред насобраните одлична misting ефект( Магла опсег : 20-40inch/млазницата. ); Добро направени Tee конектор е добар запечатување ,нема истекување и лесно да го вметнете цевки. ❄НИ Стандард 3/4" Цврсти Месинг Адаптер : Направен од цврст месинг, досега супериорен трајност од пластични menders, и не е лесно да ' рѓа.НИ Стандард 3/4" Навој да 1/4" Barb,широко појавување за градина конектор, како отворено тапа, црево splitter, градина филтер, градина тајмер, спреј млазницата. ❄Заштеда на пари без потреба за касета или пломби.Надградба на Ексклузивни Месинг Misting Млазници Надградба Ексклузивни месинг млазницата е изградена-во не 'рѓосувачки челик обланда преку напредно фалсификување на процесот, силна издржливост, не блокира, анти-' рѓа, е 2,5 пати во животот на слични млазници.НИ Стандард 3/4" Цврсти Месинг Адаптер Поцинкуван солидна месинг изградба, мат површина,добра запечатување и без протекување Флексибилни и УВ-отпорни црна СТП цевки УВ-отпорни,рециклира материјали, подебели & поголем проток на вода Може да цевки должина се прилагоди?Да,тоа може да биде,вие само треба да се повлече од цевки од misting млазницата,потоа продолжување/скрати цевки,и ре-инсталира.Одговараат за многу видови на фан (1) Малидесктоп вентилатор ( фан дијаметар ≥12") (2) Медиумкат штанд вентилатор ( пиедестал фанови) (3 ) Големиголема големина патио.

Главните карактеристики

Избор на клиент