.

.

Preamer 8PCS 1/4 Инчи NPT Пневматски Воздух Црева Компресор Црево Брз Спојка Plug Приклучок Конектор Воздух Фитинзи Поставите Воздушниот Компресор Додатоци

Preamer 8PCS 1/4 Инчи NPT Пневматски Воздух Црева Компресор Црево Брз Спојка Plug Приклучок Конектор Воздух

DEN 365.04

Пристапност
Во достапна форма

Направени на топлина третираат појачани челик за сила и издржливост.Пролет вчитува брзо ослободување couplers, кој треба да се користи за компресор, така што воздухот е содржан кога воздухот алатка е исклучен.Кога го користите спојка слајд назад ракав, притисни во конекторот, а потоа лизгајте го задниот ракавот целосно да се заклучи во конекторот.Овозможува алатки и авиокомпании да биде брзо поврзана / исклучени.МОДЕЛ : PP20 SP20 PM20 SM20 PH20 SH20 PF20 SF20.

Главните карактеристики

Избор на клиент