.

.

Jasonwell Гумени Seashell Базен Плови Морска Школка Floatie со Топка Вода за да се Забавуваат Голем Удар До Лето Плажа Пливање Floaty Партија Базен Inflatables Возење на Играчки Дневна

Jasonwell Гумени Seashell Базен Плови Морска Школка Floatie со Топка Вода за да се Забавуваат Голем Удар До

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

Огромен Seashell Базен Float : Голем школка плови базен за прибл. 46" * 48" (зголемени).Забава Seashell Inflatables со монтажни гумени топката:Лето вода отворено забава за двете деца и возрасни.Може да се користи во базен,езеро или на плажа итн.Премиум материјали : Ова seashell плови направен од дебела,мека и издржливи премиум пакет-одделение УВ отпорни на не-phthalates материјал.Брзо Инфлацијата Дефлација : Брзо вентили, повеќе од 10 x побрзо инфлација и дефлација.Безбедност Тестирани : Сите наши inflatabls за безбедност тестирани во сертифицирана лабораторија, на редовна основа.Сите наши производи се заштитени со авторски права.Најдобри роденденски подарок, летни подароци за деца и возрасни.Jasonwell Гумени Seashell Базен Плови Seasehll Floatie со Топка Вода за да се Забавуваат Голем Удар До Лето Плажа Пливање Floaty Партија Базен Inflatables Возење на Играчки Дневна Пакет за Деца Возрасни ОГРОМЕН Seashell Базен Float : Голем школка плови базен за прибл. 46" * 48" (зголемени) Забава Seashell Inflatables со монтажни гумени топката:Лето вода отворено забава за двете деца и возрасни.Може да се користи во базен,езеро или на плажа итн.Премиум материјали:Оваа seashell плови направен од дебела,мека и издржливи премиум пакет-одделение УВ отпорни на не-phthalates материјал Брзо Инфлацијата Дефлација:Брзо вентили, повеќе од 10 x побрзо инфлација и дефлација Безбедност Тестирани : Сите наши inflatabls за безбедност тестирани во сертифицирана лабораторија, на редовна основа.Сите наши производи се заштитени со авторски права.Најдобри роденденски подарок, летни подароци за деца и возрасни.

Главните карактеристики

Избор на клиент