.

.

Суперсоничен - 5.1 Канал DVD систем за домашно Кино Систем со USB Влез & Караоке Функција, домашно Кино Системи - Црна (SC-38HT) (Обновена)

Суперсоничен - 5.1 Канал DVD систем за домашно Кино Систем со USB Влез & Караоке Функција, домашно Кино Системи

DEN 1679.76

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 5 1 Канал Опкружувачки Звук Систем.Поддржува DVD/CD/VCD/SVCD/MP3/Слика CD/CD-R/CD-RW. 2 Караоке Микрофон Џек.Вграден USB Влез.FM Радио.FM Радио.

Главните карактеристики

Избор на клиент