.

.

Tennsco TQ-3615-EVG Тенок Профил Дупчиња Shelve, Еден Влез, 18 Колосек, 36 Ширина, 15 Длабочината, 25/32 Висина, Зимзелени

Tennsco TQ-3615-EVG Тенок Профил Дупчиња Shelve, Еден Влез, 18 Колосек, 36 Ширина, 15 Длабочината, 25/32 Висина,

DEN 13274.40

Пристапност
Во достапна форма

Дупчиња.Еден Влез. 18 Колосек.Ширина : 36".Длабочина : 15".Овој тип на Производ име е Tennsco Тенок Профил Дупчиња Shelve, Еден Влез, 18 Колосек, 36" Ширина, 15" Длабочината, 25/32" Висина, Зимзелени.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Главните карактеристики

Избор на клиент