.

.

Премија од не ' Рѓосувачки Челик Машина за Перење Црева со 90 Степен Лактите, 12 Ft Пукна Доказ (2 Парчиња) Сина и Црвена Шарени Вода Конекција Влезот Снабдување Линии - В

Премија од не ' Рѓосувачки Челик Машина за Перење Црева со 90 Степен Лактите, 12 Ft Пукна Доказ (2 Парчиња)

DEN 695.76

Пристапност
Во достапна форма

12' ЕКСТРА ДОЛГ, ПАР од Нерѓосувачки Челик Машина за Перење Црева со 90 степен лактот.Црвена боја за Топла Вода и Сина боја за Ладна Вода.ОДГОВАРА на СИТЕ ПОДЛОШКИ - Флексибилни Универзална Миење Црево лесно се Поврзува со нормален домаќинство Снабдување со Вода Линии во Перална.Совршен за Сопствениците или од Изведувачот на Инсталацијата.Лактите простор saver дизајн им овозможува на миење да биде инсталиран поблиску до ѕид.ПУКНА ДОКАЗ за Миење Црево Дизајн и 5 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА - НАЈДОБРА ГАРАНЦИЈА за .ШИРОК ОТВОР ОВОЗМОЖУВА ПОДЛОШКИ ДА се ПОПОЛНИ 50% ПОБРЗО отколку други водечки брендови на Трошат помалку време на чекање за Перење.ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ AB 1953 година, Одделение 304 од не ' Рѓосувачки Челик, PVC Јадро.ДУВАЧКИОТ ореви, ferrules и брадавиците за супериорен Отпорност на Корозија.UPC Уверение.Големина : 12 Нога | Боја : Не ' Рѓосувачки Челик.

Главните карактеристики

Избор на клиент