.

.

Персоналните Подарок за Мајка ми, Мрзливи Сузан, Врежани Дрво Подарок, Персоналните Мрзливи Сузан, Мајки Ден подарок, Годишнина Подарок, Мајка Подарок, Сопруга на П?

Персоналните Подарок за Мајка ми, Мрзливи Сузан, Врежани Дрво Подарок, Персоналните Мрзливи Сузан, Мајки Ден

DEN 2399.76

Пристапност
Во достапна форма

Солидна Acacia дрво Мрзливи Сузан Плочата.Кориснички ласерски гравирани дизајн - голема семејна подарок.Изберете помеѓу 16" или 18" Дијаметар (НАЈПОПУЛАРНИТЕ).И двете имаат висина од 2"; Тежина : 3 lb 10 мл.Максимално оптоварување : 26 lb 7 мл.Ова е прекрасен Персоналните Подарок нашата убава и великодушно големина солидна Acacia дрво Мрзливи Сузан е совршен начин да го прослават вашиот семејството и наследство.Acacia дрво е една прекрасна темни дрво, во многу стил!Тоа е опремен со ласерски гравирани и врежани дизајн во прекрасен селски и уште рафинирани одбор.На monogrammed првичните е концентрирана во еден прекрасен дизајн кој исто така има семејно име, врежани во вистинско дрво.Ова е сигурен да стане богатство на семејството преданија, совршен за трошење пат на маса!Ве МОЛИМЕ ПРАТЕТЕ МИ : - почетна / име сакате во центарот на Мрзливи Сузан.Ве молиме избришете оваа точка се чистат со влажна крпа. не држи во машина за миење садови.Не се впие секое дрво одбори, како тие ќе се искриват.Поради уникатната природа на дрвени парчиња, секоја мрзливи Сузан може да се разликува малку во изгледот и бојата, но секој е работа на уметноста!.

Главните карактеристики

Избор на клиент