.

.

OGMILL Гнездење Кафе на Маса, Сет од 2,Модерна Редење Страна Маси,Круг Круг Коктел Дрвна Маса, Индустриски Едноставна Ноќната, за Дневна Соба и Спалната соба Стан Балко?

OGMILL Гнездење Кафе на Маса, Сет од 2,Модерна Редење Страна Маси,Круг Круг Коктел Дрвна Маса, Индустриски Едноставна

DEN 3359.76

Пристапност
Во достапна форма

☕【Се комбинираат како ви се допаѓа】Ова редење гнездење кафе на маса сет Вклучува голема маса (25.6× 21") и мала маса (21.7 × 17.7" ), тие можат да се комбинираат по волја да ги задоволат вашите потреби.Мала маса можат да бидат ставени под голем една без преземањето премногу простор.Можете да ги користите како кафе на маса, на крајот на маса, од страна на маса или ноќната. ☕【Елеганција & Ретро Стил】 Оваа гнездење кафе на маса сет е дизајниран во гроздобер стил, комбинирање на селски дрво модел со црна метална рамка, и мазни линии, компатибилен и со било која од вашите мебел.Елегантна и минималистички, симпатична и кул дизајн ќе совршено се вклопуваат со модерна, farmhouse, индустриски стил, донесе шарм на вашата дневна соба. ☕【Уникатен Дизајн】(1)Компактна големина и лесен, лесно да се движите и да се носи. (2) Отворање на база дизајн му дава на вашиот повеќе простор. (3)Полу-кружни челични дизајн на рамка и тркалезна маса врвот, со мазна и убава линии.Тркалезна маса врвот и нозете за да се намали случајно испакнатини за возрасни или деца. ☕【Лесно Да се Соберат】Можете лесно може да го постави во 20 минути.Инструкции за инсталација и опрема се сите вклучени во пакетот.Ако имате нешто треба нашата им помогне на, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе одговор во рок од 12 часа. ☕【Флексибилност】Со практични редење гнездење дизајн, можете да го спарите двата кафе маси заедно за да се создаде визуелно грациозен жалба или да ги користат одделно двојно да го зголеми бенефициите за ставање пијалоци, растенија и други додатоци.Идеален за дневната соба, guestroom, балкон, канцеларија, стан и мал простор.Класичен криви silhouettes донесе еден неврзан и ги поканува чувство во вашиот дом. ☕【Здрав & Трајни】Направени од премиум МДФ tabletop и дебели полу-кружна метална рамка, и да се третираат со водоотпорен, отпорно на гребење, и анти-судир процес, кафе на маса може да се пречека се спротивстави секојдневно носат и солза.Секој кафе на маса поддржува до 99 lbs.Многу лесно да се чисти.Покрај тоа, во прав-обложени метална рамка на круг, кафе на маса, се анти- ' рѓа обработени и на тој начин се отпорни на корозија.

Главните карактеристики

Избор на клиент