.

.

Rawlings 12P 15 Средно Градите Заштитник

Rawlings 12P 15 Средно Градите Заштитник

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

На Rawlings 12 P1 градите заштитник има најлон сатен пред двојна прилагодување назад ремени за обичај се вклопуваат.Низок раст пена.Полиетилен sternum insert (внеси).Најлон сатен фронт со snap-до опашката подлога.ГОЛЕМИНА : 15", Средно Стил (возрасти 12-16).Оваа Rawlings 12 P1 Градите Заштитник е 15-инчен градите заштитник со snap-up опашка и полиетилен sternum вметнете вградени во пена.

Главните карактеристики

Избор на клиент