.

.

GEORLD Јастиви Паѓаат Лисја Сет на 48 Торта Декорација, Есен Cupcake Topper 2 Бои

GEORLD Јастиви Паѓаат Лисја Сет на 48 Торта Декорација, Есен Cupcake Topper 2 Бои

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА и БОЈА &МАТЕРИЈАЛ : На масло за јадење се остава 1.77x1.18 инчи.Таа е направена од страна јастиви оризова хартија, кој е направен од страна на скроб.ЗА ВКУС : Тоа е целосно јадење, но не и вкусни.Тие се буквално невкусна, не е слатко на сите и се на шеќер слободни.КОРИСТЕТЕ ДАТУМ : Користете ги во рок од шест месеци од вашето прифаќање.ПАКЕТ : Со цел да се заштити нивниот квалитет и форма,ние ги стави во Авто-запечатување торба и да ги испраќате од страна на голем PP кутија.КОРИСТЕТЕ ПОЕНИ : Пре-сече и се подготвени да се користи, може да се стави на торта или cupcakes.

Главните карактеристики

Избор на клиент