.

.

Henn&Харт Кафе На Маса, Една Големина, Злато

Henn&Харт Кафе На Маса, Една Големина, Злато

DEN 3710.88

Пристапност
Во достапна форма

Рачно изработени злато заврши се применува на челична рамка.Калено стакло врвот.Се чисти со мека, сува крпа; без груби хемикалии или абразивни средства за чистење материјали.Карактеристики лесно собранието. 36"W x 36"D x 18"H. Боја : Злато.

Главните карактеристики

Избор на клиент