.

.

Port Authority Лесно За Нега На Мажи Облечи Кошули Долг Ракав – Редовни Продолжен Високи Големини

Port Authority Лесно За Нега На Мажи Облечи Кошули Долг Ракав – Редовни Продолжен Високи Големини

DEN 404.88

Пристапност
Во достапна форма

55/45 памук/поли.Копче затворање.Копчето надолу јака.Обоена-да-одговара копчиња.Patch џеб.Кутија назад pleat.Да се издвоите од толпата со стилски Лесно се Грижи за Мажи Облечи Кошули од Пристаништето Орган.Се одликува со долги ракави, со прилагодливи ракави можете удобно да се прилагоди за секој случај.Плус, тоа може да се спротивстави на брчки, па можете да носат облека на целиот ден без да покажува знаци на набори.Дали си присуствувал на состанок на одборот или ќе излезе за еден неврзан пијат за време на викендот, оваа облека е идеална за вас.Тоа составува на 55/45 памук/полиестер мешавина, која нуди мекост и издржливост.Тоа можат да го издржат чести се мијат и се носат, па остатокот се осигура дека ќе го добиете вашите пари вреди.Оваа машка облека карактеристики класична кутија назад pleat што го зголемува вашиот опсег на движење при донесувањето напред.На копчето надолу јака додава шарм на овој класичен облека.Стилски обоена-да-одговара копчиња се лесно на очите.Можете исто така да зачувате пари или handkerchief во левата страна на градите џеб.Port Authority нуди широк спектар на бои и големини.Ова значи дека може да го најде вистинскиот кошула, кој одговара на вашиот стил и личност.Наоѓање на правото кошула за вас може да биде бриз поради тоа што е на располагање од X-Мали продолжи да 10 XL големини, Големи Високи до 4 XL Високи.За безвременски изглед, се Пристаништето Орган Лесно за Нега на Мажи Фустан Кошула денес!.

Главните карактеристики

Избор на клиент