.

.

Ќе Биде Наша Прстен Безбедност Картичка, Слатки и Смешни Прстен Носител на Предлог-Картичка, Ќе Бидат Нашите Прстен Носител Свадба Картичка, Прстен Носител Предлог

Ќе Биде Наша Прстен Безбедност Картичка, Слатки и Смешни Прстен Носител на Предлог-Картичка, Ќе Бидат Нашите

DEN 143.52

Пристапност
Во достапна форма

Прашуваат еден од најдобрите момци за да биде прстен носител на вашата свадба со оваа симпатична и смешна свадба картичка со црн Пипер Зона!.Картичката гласи : "Ќе биде нашиот прстен безбедност?".На рачно изработени карта се печати на бела трепет во тешка категорија премиум cardstock и е оставено празно внатре за вашата лична порака.Картичката доаѓа со појавување на златна трепет дизајнер плик и заштитни cellophane ракав.Оваа симпатична рачно изработени поздрав картичка од Pepper Zone ќе биде совршен начин да побарате од вашиот внук, малку брат или друг момче да играат важна улога : ) и да имаат многу забавно како вашиот прстен за безбедност на вашите еден голем ден!.Ова апсолутно смешна и симпатична рачно изработени картичка е отпечатен на висок квалитет на бела трепет cardstock и е совршена за поставување на вашиот внук, малку брат или друг момче да се прстен носител на вашата свадба.Картичката карактеристики стилски црно-бели букви со очила за сонце и доволно простор во внатрешноста за вашите лични чувства!.

Главните карактеристики

Избор на клиент