.

.

Летање Топката Играчки Инфраред Индукција Шарени Вграден LED РК Робот Летало Играчка Затворен Отворено Игри, Играчки за Деца на возраст Момчиња Девојчиња 6 7 8 9 10 год?

Летање Топката Играчки Инфраред Индукција Шарени Вграден LED РК Робот Летало Играчка Затворен Отворено Игри,

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Лесно да се контролира со : Контролата на летање играчка со користење на далечинскиот управувач или гест.Можете да го контролирате тоа со ставање рака под да се игра интерактивни игри.Шарени осветлување, исто така може да се доживее различни забава во текот на ноќта.LED светло Flyball : кул изглед доаѓа со светлечки LED светло инфраред сензор технологија, индуктивни суспензија и crashproof заштита.Кога е вклучен, тој автоматски ќе започне летаат во две или три секунди.На топката може да лета смисла објекти под или во близина на тоа и да се движат подалеку интелигентно.Изработени од АБС не-токсични материјали, безбедност за употреба и издржливост за да contort.Тешко висококвалитетни ножеви,стабилна брзина на светлината и да падне отпор заштита на авионот.Пакетот Листата : Летечки робот*1,кабел за податоци*1, далечински управувач botton*1. Погоден за Дете над 5 години, ве молиме да го исклучите играчка прекинувач пред полнењето.Затворен игра : Преносни играчка тела, направи големи подароци за децата.Надвор од кутијата, тоа изгледа неуништив.Погоден за широка внатрешна локации, летечки робот е мал во големина, светлосни во тежина и лесен за ракување.Децата можат да го поминат квалитетно време со пријатели во соби, градини,и на други места.Летечкиот робот Сина * 1. Далечински управувач копче * 1. Полнење преку USB * 1. Кутија која директно може да се даде како подарок.Ве молиме исклучете го префрлување напојување на летечки робот кога се полни.Цената на завршување на индикаторот ќе светне.

Главните карактеристики

Избор на клиент