.

.

Catery Бисер Невеста, Свадба Коса Чешел Косата Додатоци со Кристално Rhinestones Булчински Страна Чешли за Жени

Catery Бисер Невеста, Свадба Коса Чешел Косата Додатоци со Кристално Rhinestones Булчински Страна Чешли за Жени

DEN 210.96

Пристапност
Во достапна форма

★Свадба headpieces за невестата и пратилки се направени на Бисер,Rhinestones и Чешел.Боја : Сребро;. ★Булчински чешел косата околу големина : 6.3*3,7 Инчи (16*9.5 cm),прилагодлива големина за жени и девојки.Лесно да се носат и да остане стабилен. ★100% рачно изработени косата со чешел за свадба партија, вечер и кои било други специјални прилики. ★Принцезата на коса и чешел ќе ги красат што домот и можете да го промените обликот, како сакате со промена на бисер. ★Тоа е идеален коса додатоци за невестата да биде,мајката на невестата,пратилки или цвет девојка.Свадба невестата,Мајката на невестата,враќањето дома училиште девојка. ♥ Булчински babys здив коса додатоци за Жени и Девојки ♥ ♥ Известување ♥ ☆1.Производи' боја може да имаат мала боја разлика од листата слика ☆2.Ве молиме овозможи 2-3% големина разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. ♥ Политика за наплата ♥ ☆Сите вратени предмети мора да биде во бренд-нова состојба, неискористени и со оригиналната етикета.Ако тагови и производот се оштетени, вашиот наплата ќе биде нефункционален ♥ Карактеристики ♥ ☆①This одлична headpiece направени од страна на Страна,со цел едноставно го одликува ќе елегантно и прекрасно.Можете да ја прилагодите бисер и го промени својот облик.Погоден за невести со косата врзана,Домот флорални чешел даде вашата фризура уникатен шарм и елеганција. ☆②Compared со губење на лозаро, оваа декоративни девојки headpiece е полесно да се носат без заплитане коса,и тоа може да се задржи вашата коса за целиот ден без месинг до вашата фризура, додавајќи уникатен стил за вашиот целокупната изгледа,најдобар дар за ќерка и цвет девојки. ♥ За Catery ♥ ☆Catery, бренд уште од 1998 година, посветува на дизајн и да се создаде рачно изработени свадба коса винова лоза & коса чешли & круни & крзно shawls & превези за невести, невести-да-биде, и пратилки! ☆Во вашите важни и посебни денови, Catery ќе бидат со вас, кои биле сведоци на вашата среќа и радост! ☆Може вашиот живот да биде опкружена со среќа! - Catery.

Главните карактеристики

Избор на клиент