.

.

ZAFRO Електрични Патио Грејач, 2 Начини на Греење, 750W/1500W Патио Грејач, Отворено Патио Грејач со Далечински управувач, Инфрацрвена Патио Грејач, Патио Грејач за Употреб

ZAFRO Електрични Патио Грејач, 2 Начини на Греење, 750W/1500W Патио Грејач, Отворено Патио Грејач со Далечински

DEN 4559.76

Пристапност
Во достапна форма

【Слободна Стои Дизајн】:На слободна стои електрични патио грејач е дизајниран со здрав база, што значи дека може да застане на трева или рамен терен, тоа е супер стабилна за вас да се одржи.Покрај тоа, монтажни база може да се чуваат кога не е во употреба и не го окупира вашиот простор.ZAFRO електрични патио грејач ќе остане со вас преку секоја зима. 【Лесно да се Соберат & Широко се Користи】:Нашите патио грејач е многу погодно да се соберат, вие само треба да поминат неколку минути да се соберат на патио грејач според чекори во прирачник за корисникот.И тоа цел да се соберат и внатрешна и надворешна употреба, тоа ви овозможува да уживате во природата на убавината во ладни зими со вашето семејство и пријатели во пријатна. 【Лесно да се Работи, & Ниско ниво на бучава】:На електрична патио грејач со линија се префрлите на контрола, прилагодлив греење главата, а тоа е слободно да се прилагоди висина од 52.8" да 75.2".Оваа патио грејач е многу тивок кога се работи, тоа нема да се наруши кога сте на одмор или за работа, секогаш се создаде пријатна и тивка зона за вас. 【Соборувањето Заштита и Безбедноста на】:На електрична патио грејач прилагодени соборувањето заштита за вас, моќта ќе се отсечени навремено кога навалите достигнува 45°.И нашите патио грејач е сертифицирана со ETL и IP65 оценет обезбедува висока вода и прашина отпор.Тоа е идеален избор за вас да се избере ZAFRO електрични патио грејач.Електричен патио грејач е дизајниран со здрав база, што значи дека може да застане на трева или рамен терен, тоа е супер стабилна за вас да се одржи.Оваа патио грејач може да се соберат и внатрешна и надворешна употреба, тоа ви овозможува да уживате во природата на убавината во ладни зими со вашето семејство и пријатели во пријатна.Нашите патио грејач е сертифицирана со ETL и IP65 оценет обезбедува висока вода и прашина отпор.Тоа е идеален избор за вас да се избере ZAFRO електрични патио грејач.

Главните карактеристики

Избор на клиент