.

.

TideWe Дожд Одговараат, Водоотпорен Дише Лесни Rainwear (Црна Големина XXL)

TideWe Дожд Одговараат, Водоотпорен Дише Лесни Rainwear (Црна Големина XXL)

DEN 1439.76

Пристапност
Во достапна форма

【100% Водоотпорни】ви Држи сува и покрај светлина или обилните дождови.Дождот одговараат е загарантирана водоотпорен поради висока густина полиестер, не-плетени ткаенини и запечатени шевовите.На Tide We дожд одговараат обезбедува иновативни, трајни водоотпорен заштита секогаш може да се потпре на. 【Дише и Удобно】Пот може да ја вознемири вашата удобност и влијае на вашата изведба во на отворено.Нашите дожд одговараат им овозможува на молекулите на водата да се избега од вас, така ќе остане удобно и сува. 【User-Friendly】Tide We дожд костуми се дизајнирани со многу прилагодливи компоненти за да се задржи облачно надвор (манжетни, половината, аспиратор) и да ги прилагодите на вашите лесно се вклопуваат.Нашите rainwear нуди 2 големи странични џебови за да се направи можете лесно да пристапите до вашиот брзини.Уште подобро, тоа е лесно да се носат и чување на вашите одговараат со чување торба. 【Направени за Отворено】На разноврсна Tide We дожд одговараат е идеален избор за кој било отворено активност ви се допаѓа.Риболов, кампување, планинарење, возење off и други слично.На Tide We дожд одговараат е секогаш таму да ви ги сува и удобно, со што секој авантура голема меморија. 【100% Задоволство Гарантира】Tide We, обезбедува професионални услуги на клиентите пред и по купувањето; Уживајте во нашата 24 часа одговор гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент