.

.

SAIDE Вода Регулатор на Притисок Вентил, Месинг Доведе Слободни NH Конектор Прилагодливи Вода Притисок Редуктор Вентил за RV Патување Приколка Camper со Масло Мерач и Вле?

SAIDE Вода Регулатор на Притисок Вентил, Месинг Доведе Слободни NH Конектор Прилагодливи Вода Притисок Редуктор

DEN 420.00

Пристапност
Во достапна форма

Доведе бесплатно, со Користење на помалку од 0,2% од доведе содржина на суровини и материјали, Така што ќе користат побезбедни вода за да се обезбеди вашето здравје.Највисок можен притисок да го издржат 160psi, Factory set да 45psi, На метар читања се повеќе точни.NH нишка ги исполнува упатствата за стандард RV црево и градина црево фитинзи.Притисокот метар содржи масло за да се намали триењето на внатрешни делови, Намалување на влијанието на опрема шок, И подобрување на работниот век на производот.Ние ќе го провериме тоа пред да замине на фабрика да се обезбеди квалитетот на секој производ е многу добар.Материјал : олово-free) бакарна Врска : Тема Применливиот медиум : вода Номинален дијаметар : DN20 преку Притисок на животната средина : атмосферски притисок Оперативни температура : -10 ℃ ≤ t ≤ 120 ℃ Насока на проток : Еднонасочно Возење Прирачник Тема : NH тема Максимална psi : 160 psi.

Главните карактеристики

Избор на клиент