.

.

5 Парови Женска Екипа Чорапи Цела Сезона Мека Опуштеност Поврзана Памучни Чорапи Солидна Боја,5-10 W81

5 Парови Женска Екипа Чорапи Цела Сезона Мека Опуштеност Поврзана Памучни Чорапи Солидна Боја,5-10 W81

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер,Памук,Spandex.Машина За Миење.Зимски Топли Чорапи, Памук 78%, Полиестер 17%, Spandex 5%!Мек Материјал Е Одговара За Кожата,Мека, Дише, Погоден За Носене, Влага-Wicking И Мирис За Борба Против.Објектот Вклучува 5 Различни Бои Пакуваат, Се Вклопува Обувка, Женска 5-10. Удобно Мека Водат Памук.Тие Се Еластични И Совршено Се Направи Погодна За Вашите Нозе.Не Се Премногу Дебели Или Премногу Тенка,Овие Обичните Памучни Чорапи Се Погодни За Пролет, Есен, Дом, Канцеларија, Секој Ден Го Користите.Добро Појавување За Сите Вашите Патики, Платно Чевли, Станови И Мокасини; Погоден За Сите Годишни Времиња Носат.Лесни Редовни Чорапи,да ги Задржи Вашите Нозе Топло, Но Не Дозволувајте да се Чувствувате Тешки.Можете Да Го Носат Со Себе Во Салата,, Парк, За Време На Секојдневните Активности И Повеќе.Овие чорапи се изработуваат од чешлани фини памучен материјал.Дише и абсорбента.Elasticized отвори нема да копа во вашиот глуждот.Овие модерен чорапи имаат засилен пета и пети, додадете екстра заштита и трајност.Модерен солидна боја спортски чорапи.Секогаш фанки.Унисекс чорапи, повеќе бои за да се исполнат потребите на различни луѓе.Одличен подарок идеја за вашите пријатели, семејства и колеги, покажете ја вашата љубов кон нив.Мека и нежна грижа за кожата, да се чувствувате удобно сите денот.Овие удобен еластичен чорапи ќе ги направи вашите нозе да останат суви и свежи.Погоден и за внатрешна и надворешна активност.Нуди мека, нежна и удобно носење искуство.Направени од високо квалитетни материјали за подобрување на издржливост, пот-wicking, а максимално ниво на удобност.Т.Овие удобен еластичен чорапи ќе ги направи вашите нозе да останат суви и свежи.Машина перат.Не кајгана и не железо.Повик чорапи се идеални за надворешна спорт, кампување и пешачење, качување, пешачење, отворено трага, 1000mile работи итн.Моден смешно Божиќ екипажот чорапи, совршен за Божиќ или со секојдневно носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент