.

.

Градска Порта Дијамант Форма Acacia Дрво Кафе на Маса со Мазна Врвот, Природни Кафеава

Градска Порта Дијамант Форма Acacia Дрво Кафе на Маса со Мазна Врвот, Природни Кафеава

DEN 864.00

Пристапност
Во достапна форма

Вклучува : Едно кафе на маса, со рамно дно.Направен од квалитетот acacia дрвени во природни браун заврши, подобрување на неговата трајност.Карактеристики дијаманти како геометриска тело и се изедначи на врвот, кој обезбедува ефикасна употреба.Целокупниот Производ Димензија : 35 инчи на Дијаметар и 15 инчи од Височина.Може да се користи како центар на маса во вашата дневна соба, пропратен со релаксирачка столици.Боја : Природна Браун.

Главните карактеристики

Избор на клиент