.

.

ComHoma Канцеларија Стол Ергономски Биро, Стол Дом Канцеларија Биро, Столици со Флип До Потпирач, Средината Назад Мрежа Задача Стол Вртливата Стол со Мазна Casters, Црна

ComHoma Канцеларија Стол Ергономски Биро, Стол Дом Канцеларија Биро, Столици со Флип До Потпирач, Средината

DEN 2399.76

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Hardback Империја Ткаенина Светилка Сенка во Црно, 4" топ x 5 1/2" дното x 9" висината Метална конструкција во Сатенски Никел.Користи 1 (E12) candelabra база сијалица, 40 вати max, сијалица не се вклучени.Вклучување/Исклучување на Кабелот за Напојување Прекинувач, УЛ наведени за затворен, сува локација.Aspen Креативни hardback нијанси употреба Богородица Styrene поддршка на одборот за производство на топла, природни 90 до 105 степен полулегнал и лулка; 360 степени вртливата Casters држи до 300 кг; Мазна возен casters;.Ергономски Дизајн Дом Канцеларија Стол : болка во Грбот, тесни колкови, и тесни рамења се оттргнува кога ќе се обидуваат да се добие работа, важно е да се има премија за статистика компјутер стол кој ви обезбедува со утеха и поддршка.Широк Прилики : столчиња за спалната соба биро,домашна канцеларија на одделот, колеџ дом и други секојдневна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент