.

.

Creatiee 20Pcs СТП Кожа Бизнис ID Кредитна Картичка Значка за Носител со Стигнале Значка Носителот Ролна Clip (Вертикална Верзија, Измешани Бои)

Creatiee 20Pcs СТП Кожа Бизнис ID Кредитна Картичка Значка за Носител со Стигнале Значка Носителот Ролна Clip

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

【Пакет се Вклучени】20 Pcs x Faux Кожа Картичката во Држачот, 20 Pcs x Стигнале Значка Ленти со метален клип на грбот, боја еден-на-еден кореспонденција, испратени во разновидни бои.Ќе добиете голем сет на нашиот производ и не треба да се земе време да се купат ролна и карта сопствениците одделно. 【Премиум Материјалот】Нашите носители се направени на здрав faux кожа и пластика, водоотпорен и мека.На стигнале значка ленти со метален клип на грбот е изработен од ABS и метал, трајни и прилагодлив. 【Лесен за Употреба】Со хуманизирано дизајн, стигнале ролна клип го прави лесен за користење, само snap на името ознака или значка и клип од вашиот џеб, јака или појас.Кабелот се протега до 29"(74cm) за да се овозможи на брз и лесен начин да се скенира, или да избришете значката. 【Димензија】Носителот Големина : 2.8" x 4.3"(7cm x 11cm), Одговара Картичка Големина : 1.9" x 3.1"(4.8 cm x 7.9 cm).Прилагодливи Вратот Рака Дијаметар : 1.3"(3.2 cm), папочната се протега до 29"(74cm). 【Најдобри Канцеларија Подарок】Со избрани бои, можете да се координираат со вашата облека или промена на расположението.Стигнале ID репортажите нудат лесен начин да се носат и да ги пратите на вашиот ПРОЕКТ.Совршен за медицински сестри, RNs, канцеларија на персоналот, учениците, фабрички работници итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент