.

.

Avery Мешан Формат Фото Страници, Киселина Слободни, Пакување од 10 (13401), 6 Пакети

Avery Мешан Формат Фото Страници, Киселина Слободни, Пакување од 10 (13401), 6 Пакети

DEN 463.68

Пристапност
Во достапна форма

Киселина-слободен полипропилен фото страници може да помогне да се заштитат фотографии.Се меша и натпревар страници за да го прилагодите фото албум.Простор за заштеда на страниците на сите ваши фотографија потреби.Индивидуални џебови заштита на фотографии од smudges, нечистотија и гребнатини.Идеален за долгорочно складирање, не-ПВЦ.Големина : 6 Пакети.

Главните карактеристики

Избор на клиент