.

.

Новина Фудбал Чорапи 3 Пара Смешни Фудбал Шема на Мажите Спортски Работи Екипажот Секојдневен Чорапи

Новина Фудбал Чорапи 3 Пара Смешни Фудбал Шема на Мажите Спортски Работи Екипажот Секојдневен Чорапи

DEN 1099.20

Пристапност
Во достапна форма

Уникатен подарок : нашиот фудбал тема чорапи се деликатни изглед, погоден за фудбалски навивачи, фудбал играчи, семејство и пријатели кои сакаат фудбал, тренери, дечко, пријатели, колеги, родители или некој кој значи многу кон вас кои сакаат играње фудбал како подарок за Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените, дипломирањето, birthday (роденден), партија, или други слични празници, кои ја искажете вашата љубов.Карактеристики : Материјал : чешлани памук, полиестер, spandex Боја : црна, бела и зелена Големина : една големина одговара на повеќето луѓе Пакетот вклучува : 3 Пара на фудбалот чорапи Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Разни прилики набавка : овие спорт обичните членови на екипажот чорапи не се погодни само за секојдневна употреба, но, исто така, погодна за различни прилики, како партија, фудбал, трчање, фитнес, патни и други прилики, без оглед дали се формални или неформални прилики, што можете лесно да ги привлечат другите " внимание.Ослободување на вашата привлечност : Нашите стилски фудбал моделот чорапи лесно не се деформирани, и со слатки фудбал поврзани со обрасци, тие се многу погодна за луѓе кои сакаат фудбал и да се направи да изгледаат повеќе софистицирани.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Дише и не се лизга : овие кул фудбалска топка чорапи се главно направени од чешлани памук, полиестер, spandex материјал, кои се пријателски за кожата и удобен за носење, не е лесно да исчезнат или да се скрши, исто така, се лесни и не се лизга, сигурен материјал може да се примени за долго време, фудбал чорапи големина е погодна за 6-13, погоден за повеќето луѓе.Богата со бои : ќе добиете 3 пара на смешни фудбал чорапи во еден пакет, вклучувајќи ги и 3 различни видови на бои - бела, црна и зелена, доволно количество и бои може да ги задоволи вашите потреби за секојдневна употреба и за замена, можете да ги споделите со вашите пријатели и родители.

Главните карактеристики

Избор на клиент