.

.

OIAHOMY Перење Кошеви-Перење Забавува,Складирање Кошница со Рачки,Декоративна Корпа за Дневна соба,Ткаени Складирање Корпа за Играчки за Отпадоци,Перници, Ќебиња,Обл?

OIAHOMY Перење Кошеви-Перење Забавува,Складирање Кошница со Рачки,Декоративна Корпа за Дневна соба,Ткаени Складирање

DEN 767.76

Пристапност
Во достапна форма

Тој нуди многу простор за помали разно предмети, како книги,списанија,магазини и играчки.【Природни рачно изработени Алишта Забавува】 OIAHOMY висок квалитет на перење кошеви е природен и здрав.Покрај тоа,секоја голема кошница карактеристики дебели,двојно крои околу рачки за да се спречи расцепен и да ја одржувате својата форма,никогаш не падне.Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе го замени вашата шопинг кошница за слободни или целосно враќање на средствата.Оваа голема кошница може лесно да се приспособат на семејството е една недела промена на облека и да се задржи соба исчисти&чисти.Тие се расклопна,лесно може да се чуваат кога не е во употреба или кога ќе патуваат.Answer : ___________________________ NOTE : перење попречи е укината, но тоа ќе се сврти кон својот елегантен облик брзо ако ви се пополни со некои крпи или ќебиња, и железо е одлична идеја за отстранување на набори.Дури и кога се изложени на roughest деца се игра, вие никогаш не ќе мора да се грижите за перење забавува оставајќи scuff марки или dings!Великодушно големина се справува со засилен крои овозможи удобен и удобно носење на тешки товари околу куќата.На рачки нема метални или пластични делови безбедноста за деца и домашни миленици.

Главните карактеристики

Избор на клиент