.

.

Флеш Мебел Средината Назад Црна Мрежа Ергономски Изработка на Стол со Прилагодливи Хром Нога Прстен, Прилагодлив Оружје и Црна Рамка

Флеш Мебел Средината Назад Црна Мрежа Ергономски Изработка на Стол со Прилагодливи Хром Нога Прстен, Прилагодлив

DEN 1884.00

Пристапност
Во достапна форма

Пена, Mesh, Метал, Пластика, Иверица, Полиестер.Однесување на твојот ден-за-ден работи како архитектура професионални, банката на епови, или уметник на овој ергономски изработка на стол.Високи биро, стол има проширено цилиндар за стои биро за користење.Современите извршен нацрт стол со lumbar поддршка.Полно завртување седиште, contoured тапациран седиште, хром висина прилагодливи нога прстен.Тилт лост - притисни за да ја заклучите во исправена положба; pullout за да го активирате лулка движење, додека за навалување на столбот тензија knob контроли навалите отпор.ПРОИЗВОД МЕРЕЊА >>> Вкупната Големина : 25.25"W x 24.5"D x 41.5-49.5"H Седиште Големина : 19.5"W x 18"D x 23.5-31.5"H Назад Големина : 15-19.5"W x 21"H Рака Големина : 30.5-40.75"H од подот; 7.5-10"H од седиштето.Боја : Црна Мрежа/Црна Рамка | Стил : Изработка На Стол.

Главните карактеристики

Избор на клиент