.

.

Јасно Бели Австриската Кристал Кристал Спенсер Honeysuckle Тиара Круна со Коса Чешли Превез Headband Headpiece Свадба Партија Матурска Булчински Церемонија T1536 Сребро.

Јасно Бели Австриската Кристал Кристал Спенсер Honeysuckle Тиара Круна со Коса Чешли Превез Headband Headpiece

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

Вие сте во потрага на исклучителна Гроздобер Стилизирана тиара круна со чешли.Пенливи Јасно Вистински Австриската rhinestones се поставена во една убава сребро-обложено амбиент.Сите rhinestones искра многу!Страна коса чешли се за дополнителна безбедност.Ова парче е совршен за церемонија, свадба, матурска или било какви посебни прилики.Ви благодариме за гледа!.Големина на : Центарот дел е 2.5"H, тиара е 6" во дијаметар (може да биде нежно се прилагоди на удобно се вклопуваат).Состојба : Нова.Вие сте во потрага на исклучителна Гроздобер Стилизирана тиара круна со чешли.Пенливи Јасно Вистински Австриската rhinestones се поставена во една убава сребро-обложено амбиент.Сите rhinestones искра многу!Страна коса чешли се за дополнителна безбедност.Ова парче е совршен за церемонија, свадба, матурска или било какви посебни прилики.Ви благодариме за гледа!.

Главните карактеристики

Избор на клиент