.

.

Whedon Производи SRW1C Замав Рака Проширување, Хром

Whedon Производи SRW1C Замав Рака Проширување, Хром

DEN 502.08

Пристапност
Во достапна форма

Додава повеќе флексибилност кога ќе директни проток на вода.Направени од Цврст Месинг, Хром Позлатен.Мала тежина, но цврсти.Направени во Кина.Лесно да се инсталира.Опис на производот Висок Квалитет Замена 9 инчен Замав Рака Проширување во Chrome за вашата Рака Одржа Туш.Направени од страна на Whedon Од Производителот Висок Квалитет Замена 9 инчен Замав Рака Проширување во Chrome за вашата Рака Одржа Туш.Направени од страна на Whedon.

Главните карактеристики

Избор на клиент