.

.

Стигнале ID Значка Носителот медицинска Сестра Значка Ленти со Клип Име Карта Сопствениците за Канцелариски Работник, Лекар, медицинска Сестра (Mandala 3 Парчиња)

Стигнале ID Значка Носителот медицинска Сестра Значка Ленти со Клип Име Карта Сопствениците за Канцелариски

DEN 167.52

Пристапност
Во достапна форма

【Значка носителот Спецификација】 значка ролна Дијаметар 1.25 инчен(3cm),се повлече продолжување 24in(60cm) најлон јаже.Здрав алигатор клип никогаш не заспивам вашиот ID значка. 【СОВРШЕН ЗАНАЕТИ】На HD дигитален печатење технологија за да се подобри 60% јасност.Мазна површина дизајн, лесно да се избрише и се чува чист секој ден.Мала тежина и лесен за скенирање во и надвор од канцеларија, без да се земаат името картичка или ИДЕНТИФИКАЦИЈА значка off. 【100% Прирачник откривање】Нашите значка носителот ролна е 100% рачно го проверуваат за да се осигура дека производите што ги примате се совршени.Ако значката носителот ролна не успее, ние и ветуваме да се обезбеди една година бесплатна услуга за замена. 24-час е-пошта совршен услуги на клиентите одговор. 【МУЛТИ-ФУНКЦИЈА】 : Тоа не е само Значка Носителот Ролна,,Но, исто така, прилично brooch.Клипот на облека, во џебот од кошулата, ремен, торба и никаде на Нашите значка ролна може да биде вашиот модни додатоци.На значка клип е погодно за да клип нешто ви се допаѓа, или вашиот подарок картичка.Тоа е и убави и функционални. 【Делокруг на примена】Совршен за медицинска Сестра, Канцеларијата животни,Работници, Наставници, Студенти,Волонтери и професионалци кои работат на училиште, канцеларија, болница, фабрика или учесниците на семинари, концерти, конференција, итн Одличен избор за подарок на вашите пријатели,колеги, семејства, одлична декорација за ПРОЕКТ значки или име картички.Боја : 3pack Mandala.

Главните карактеристики

Избор на клиент