.

.

Clarks Жените Giselle Брег Оптоварување Сандала

Clarks Жените Giselle Брег Оптоварување Сандала

DEN 695.28

Пристапност
Во достапна форма

100% Кожа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Пета мерки околу 2.95".Удобност Карактеристики : Ortholite Footbed, Кул Текстилни Linings, Трајни TPR Outsole, СТП Пена Амортизирање.Лесно Кука и Јамка Затворање.Удобно Пета Висина.Буци 3-инчен оптоварување во една убава ткаени кожа шема, на Giselle Брег е совршен пролет револвер сандала.На прилагодливи кука и јамка глуждот рака овозможува удобно се вклопуваат, додека Ortholite footbed апсорбира ударот и фитили далеку влага.На плута завиткани единствена е завршена со гума за виталните зафат.Носат со sundresses или тече здолништа за свежа и плажа-подготвени изгледа.

Главните карактеристики

Избор на клиент