.

.

Bonnlo Бела Entryway Табела со Фиока и Полица, Тенок Конзола Табели со Складирање, Farmhouse Троседот Маси за Дневна Соба, Ходници, Foyer, 39.4W x 11,8D x 31.7H

Bonnlo Бела Entryway Табела со Фиока и Полица, Тенок Конзола Табели со Складирање, Farmhouse Троседот Маси за

DEN 1908.00

Пристапност
Во достапна форма

【РАЗНОВРСНА ТАБЕЛА】Функционира одлично како конзола табела за вашата дневна соба, софа, маса поставени зад каучот, или влез во табела влез начин, пред сала, foyer, итн.Современ дизајн што го прави одличен прилог на вашиот дом. 【ЕКСТРА КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ】белата конзола маси за entryway карактеристики пространа tabletop и една полица на дното на екранот и складирање.Средната фиока со гроздобер се справи со е наменета и за дополнителни складирање и атрактивен изглед. 【СТИЛСКИ ДИЗАЈН】Направени од премиум P2 МЕДИЈАПАН со бела завршница, овој стилски & едноставна конзола табела надополнува било Décor и ѕидови во вашиот дом.Преминал на страна и дополнителна хоризонтална шипка зад за дополнителна стабилност. 【БРИЗ ДА се СТАВИ ЗАЕДНО】Лесно да се соберат.По собранието,, оваа мала конзола табела мерки 39.4-Инчен Широк, 11.8-Инчен Длабоко и 31.8-Инчен Висока.Фиока Големина : 10.5"W x 9"D x 3"Х Тежина Капацитет : 44lbs за секоја полица. 【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】Слободна замена за инсталација проблеми, оштетување и исчезнати делови во рок од 3 година.Го замени & наплата во рок од 6 месеци.Bonnlo, обезбедува професионални услуги на клиентите пред и по купувањето.Ние секогаш се одговори во рок од 24 часа.Не чекаме и да уживате во тоа сега.Оваа Bonnlo конзола табела е разноврсна парче од мебел кој може да се користи во текот на дом на многу начини.Тоа двојки како место за чување на корисни предмети, како телефон полначи, remotes, копчињата и другите предмети што треба блиску и како место за да се прикаже декоративни предмети како уметнички дела, свеќи, врамени фотографии, итн.Оваа табела совршено се вклопува без разлика дали во вашиот entryway, зад каучот или против вашата дневна соба ѕид.

Главните карактеристики

Избор на клиент