.

.

Demerara Шеќер (1 Галон) Суровини, Прво-Притисне Шеќерна Трска Кристали За Пијалаци & Печење

Demerara Шеќер (1 Галон) Суровини, Прво-Притисне Шеќерна Трска Кристали За Пијалаци & Печење

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

Скромен Бејкер Прво-Притисне Demerara Шеќер.Средни кристали за третира и печење.Се раствораат во пие како Чај и Кафе.Суров Шеќер во Кристали со Светлина Карамел Вкус.Направен во САД.Големина на : 1 гал.

Главните карактеристики

Избор на клиент