.

.

Delaman -Stovetop Еспресо Кафе Создателот - не ' Рѓосувачки Челик Percolator -Moka Тенџере за Office Home (Капацитет : 450ML)

Delaman -Stovetop Еспресо Кафе Создателот - не ' Рѓосувачки Челик Percolator -Moka Тенџере за Office Home (Капацитет

DEN 582.96

Пристапност
Во достапна форма

Оваа stovetop еспресо кафе создателот е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал, живи и здрави, цврсти и издржливи да ја користите.Ергономски Bakelite се справи со дизајн, кои се високи-температура отпорни и изолација, и тоа исто така се вклопува во рака удобно. 309g-643g Package се Вклучени : 1 x Мока Pot Please Забелешка : 1.Лесно и практично да се работи, и работи брзо, па тоа е совршен за користење во дом или канцеларија, и тоа е исто така многу лесно да се чисти.Лесно и практично да се работи, и работи брзо, па тоа е совршен за користење во дом или канцеларија, и тоа е исто така многу лесно да се чисти.3 x 8 x 15cm / x 2.5 x и 17,5 см / 2.Карактеристики : Направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал, живи и здрави, цврсти и издржливи да ја користите.И тоа е исклучителна појава и да се справи со ергономски дизајн, 4 различни големини може да бидат избрани за вас. Цврсто завртка горниот дел на тенџере на база, да се избегне со користење на рачка за потпора.9 x 8inch450ml Тенџере Големина : Прибл. Избирање на готвење апаратот за да одговара на дното на садот.Со исклучителна изглед, и 4 различни големини на садови може да бидат избрани, тоа го прави вашиот живот повеќе домот.Тоа е многу лесен и удобен за употреба, и тоа функционира брзо за само неколку минути.Со исклучителна изглед, и 4 различни големини на садови може да бидат избрани, тоа го прави вашиот живот повеќе домот. Ве молам.Како Да Го Користите : 1. Вметнување на инка и пополнете го со земјата еспресо (не tamp), отстрани било кафе на работ на инка.Опис : мока тенџере е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал, живи и здрави, цврсти и издржливи да ја користите.Толку убаво и практично мока тенџере, ти си достоен за тоа. Поставување на садот за готвење апарат, кога има кафе overflow од врвот мешавина, отстранете ја тенџере од готвење appliance Specifications : Состојба : 100% Сосема New Material : Нерѓосувачки steel Color : Silver100ml Тенџере Големина : Прибл. Пополнување на база тенџере со ладна вода, веднаш под снег.Овој производ може да биде поставен на било готвење апарат, и само во неколку минути ќе уживате во врвен кафе.3 x 9inch Package Тежина : Околу.1 x 6inch200ml Тенџере Големина : Прибл.Ова тенџере може да биде поставен на било готвење апарат, и само во неколку минути ќе уживате во врвен кафе.

Главните карактеристики

Избор на клиент