.

.

5 Парчиња Стигнале медицинска Сестра Значка Ролна Носителот Лекар Значка Ролна Чувствува Ознаки за Носител со Завртување Клипови Име ID Значка Носители Симпатична

5 Парчиња Стигнале медицинска Сестра Значка Ролна Носителот Лекар Значка Ролна Чувствува Ознаки за Носител со

DEN 287.28

Пристапност
Во достапна форма

360-Степен ротација : алигатор клипови на овие ID значка носители може да се направи ротации од 360 степени, па овие стигнале чувствува значка ролна сопствениците можат да бидат флексибилно усогласени со раце да го покажат за секоја страна од вашиот значки или картички, и тие не се лесно да се добие оштетен или скршен.

Главните карактеристики

Избор на клиент