.

.

Bestway ПОП Носорог Гумени Вози-На Базен Плови

Bestway ПОП Носорог Гумени Вози-На Базен Плови

DEN 551.28

Пристапност
Во достапна форма

Тешки-должност Рака Костец. 6'7" x 3'3" (2.01 m x 1.02 м).Пункција отпорни на Винил Материјал се со Уникатен и Модерен Уметнички дела.Менито што се Носорог од Bestway е вози-на базен плови натоварен со личност.Оваа supersized плови е украсена со око-пукање модели и бои.Шест внатрешниот воздух комори даде овој носорог совршен баланс на водата.Тешки-должност рака костец се добри за возење-ons и за носење околу и рамнотежа во базен.Уживајте вграден во седиштето, или салон на овој екстра долг носорог плови.

Главните карактеристики

Избор на клиент