.

.

KT Inovative Целосни LED Светла Собранието за GSX-R1000 GSXR1000 2009- V2 Бела LED светилки drl

KT Inovative Целосни LED Светла Собранието за GSX-R1000 GSXR1000 2009- V2 Бела LED светилки drl

DEN 14376.00

Пристапност
Во достапна форма

Примена : GSX-R1000 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година. Бела LED светилки drl.Пошироко и Подалеку Помошни Светлина.Обичај Фанови : Брзо Ладење.Ракување : 1-2 работни дена.Примена : За Suzuki GSX-R1000 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година. Full LED Осветлување.Пошироко и подалеку помошни светлина.Едноставна жици конекција. 1 X Светлата Собранието за Suzuki GSX-R1000 2009-2016. 1 X Реле Жици Се Подигнат. 1 X Прирачник За Корисникот.Објектот Специфики : Примена : За Suzuki GSX-R1000 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 Година Целосно LED Осветлување Пошироко и подалеку помошни светлина Едноставна жици конекција .

Главните карактеристики

Избор на клиент