.

.

Дејл на Норвешка Жените Мир Женски Џемпер

Дејл на Норвешка Жените Мир Женски Џемпер

DEN 6240.00

Пристапност
Во достапна форма

100% Богородица Волна.Увезени.Рака Мие Само.Волна џемпер кој четвртиот-zip фуста и норвешка pewter копчиња на ракав.Овој дизајн е развиена за Зимските Олимписки Игри во Торино, Италија.Темата за Торино игри беше "Мир и Хармонија", која го инспирираше дизајнер да се одразува на темата во срцето детали, осум petal се зголеми и во разни дизајн flourishes се граничи со џемпер.

Главните карактеристики

Избор на клиент