.

.

WeHome кафематот Percolator Stovetop Еспресо Создателот Moka Тенџере Нерѓосувачки Челик италијански Производител на Кафе со Постојан Филтер и Отпорни на Топлина се Справи,Идеа?

WeHome кафематот Percolator Stovetop Еспресо Создателот Moka Тенџере Нерѓосувачки Челик италијански Производител

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

Се создаде богата и вкусна Moka Еспресо Кафе во 4-5 минути,удобен и практичен за фамилија.Супериорен Нерѓосувачки челик трајни изградба која е загарантирана да се спротивстави на дамки,мирис,rusting,корозија,tarnishing и деформација.Ергономски топлина-отпорни се справи со што обезбеди удобен зафат за секоја употреба.Класичен италијански начин на подготовка еспресо.Исклучителен дизајн со елегантен изглед,Лесен и едноставен за употреба!Едноставно додадете вода,додадете го кафето,се однесува на шпоретот и имате кафе во минути.Совршен за Домот, ресторан, хотел, канцеларија, кампување и на отворено.Кој се одвојува за лесно чистење со рака.Целосно машина за миење садови, како и.Можете да го вклучите овој кафе тенџере со сите други садови на врвот решетката и нека машина не сите расчистување за вас. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ние стоиме зад нашите производи.Ние знаеме дека еднаш ќе се користи We Home е Еспресо Кафе Творецот, ќе бидете изненадени од нејзината сила и едноставност.Ако не сте, само да го испрати назад, а ние со задоволство ќе ви вратат на трошоците или да го замени.КУПИ ТОА СЕГА СО ДОВЕРБА!.Големина : 4-Купот.

Главните карактеристики

Избор на клиент